Douglas BBL: intrigas pirms ceturtdaļfināla atbildes spēlēm

Nedēļas beigās Liepājā un Kauņā notiks Douglas Baltijas Basketbola līgas elites grupas ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles, kurās noskaidrosies nākamnedēļ Rīgā paredzētā Final 4 turnīra dalībnieces. Abos pāros pirmās spēles beidzās ar minimālu rezultāta starpību.

Sestdien, 22. februārī, plkst.17 SBK “Liepāja/LSSS” – RSU: YouTube tiešraide

Pirmajā spēlē Rīgā liepājnieces 11. minūtē panāca 16 punktu pārsvaru (13:29), tomēr mača turpinājumā studentes atspēlējās un galotni nospēlēja aukstasinīgāk, panākot trīs punktu pārsvaru – 75:72 (13:29, 34:46, 61:56).

Uzvarētājām Dinija Pāvelsone guva 18 punktus, Guna Lagdziņa 17 (17 atl.), Anna Buša 11.

Liepājniecēm Rūta Veidere guva 14 punktus, Daļa Donskičute 13.

Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, pusfinālā 29. februārī spēlēs ar pamatturnīra labāko komandu “TTT Rīga”.

Svētdien, 23. februārī, plkst.15 “Kauno Aistes-LSMU” – Tartu “Ulikool/Kalev”

Arī šajā pārī pirmo spēli Tartu labāk sāka viešņas (6:18), un 28. minūtē Lietuvas vienības pārsvars sasniedza 18 punktus (36:54). Taču astoņas minūtes vēlāk Taru studentes jau bija izvirzījušās vadībā (59:58) un nervozā galotne beidzās ar Kauņas komandas minimālu uzvaru – 64:66 (19:21, 27:39, 42:54).

Spēles pirmās zvaigznes titulu nopelnīja 17 gadus vecā Tartu vienības līdere Anna Greta Asi – 25 punkti un 10 izprovocētas piezīmes.

Šī pāra uzvarētājas 29. februārī pusfinālā spēlēs ar Viļņas “Kibirkštis-MRU”.