Douglas BBL: “TTT Rīga” salauž “Latvijas Universitātes” pretestību

Sestdien, 13. februārī, Douglas Baltijas Basketbola līgas elites grupas Latvijas komandu turnīra spēlē “Latvijas Universitāte” otrajā puslaikā piekāpās līdervienībai “TTT Rīga” – 42:67 (17:13, 29:28, 36:48).

“TTT Rīga” komanda (6-0)  joprojām spiesta iztikt bez savainotajām leģionārēm Bintas Dramē un Meganas Hafas. Spēlē piedalījās tikai astoņas basketbolistes, tai skaitā 15 gadus vecā debitante Raina Tomašicka. “Latvijas Universitāte” (1-3), spēlē iesaistot visas 12 basketbolistes, izvirzījās vadībā, ko noturēja līdz 25. minūtei. Tomēr spēles otrajā pusē “TTT Rīga” labi noslēdza pieejas savam grozam, paralizējot pretinieču uzbrukumu.

Uzvarētājām pārsvars metienu precizitātē: divpunktnieki 26/36 – 8/32, trīspunktnieki 7/20 – 4/20.

“TTT Rīga” komandai Ieva Pulvere guva 15, Ilze Jākobsone 13 punktus.

“Latvijas Universitātei” Elizabete Bulāne guva 14 punktus.