LSBL: “TTT Rīga” soli no valsts čempionu titula

Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē “TTT Rīga” izbraukumā ar 84:62 pieveica “Vega 1/Liepāja”, izvirzoties vadībā ar 2-0. Trešā spēle – otrdien, 25.aprīlī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā sporta centrā.

Pēc piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem pirmās finālspēles gaitā (66:62), otrajā mačā rīdzinieces no pirmās minūtes ieslēdza pilnus apgriezienus aizsardzībā, jau līdz lielajam pārtraukumam faktiski izšķirot spēles likteni (18:46).

Spēles statistikā lielākā atšķirības kļūdu skaitā (20-13) un divpunktu metienu precizitātē (14/33 – 28/48).

Uzvarētājām 23 punktus guva Giedre Paugaite (arī 8 atlēkušās), 21 – Aiša Sazerlenda (8 atl., 6 piesp.), 11 – Sidnija Kārtere.

Liepājas komandai 11 punktus guva Zane Jākobsone-Pelse.

Pirmdien, 24. aprīlī,plkst.19:30 Hanzas vidusskolā sāksie sizšķiošā spēe sērijā par 3.vietu: RSU – “TTT Juniores” (pagaidām 1-1).