Logo

OlyBet LAT-EST: “Jēkabpils/SMSCredit.lv” Tallinā zaudē līderiem

OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrā otrdien, 11. decembrī, vicelīderi “Kalev/Cramo” pārliecinoši pieveica “Jēkabpils/SMSCredit” komandu – 104:56. Trešdien, 12. decembrī, jēkabpilieši plkst.20 spēlēs ar “Kalev/TLU”, bet plkst.19 Vidzemes Olimpiskajā centrā spēlēs “Valmiera Glass VIA” – “VEF Rīga” (Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide).

“Kalev/Cramo” (11-1) – “Jēkabpils/SMSCredit.lv” (0-11) 104:56 (25:10, 48:22, 79:38)

Brīnumi nenotika – līderu trio pilnvērtīgajai dalībniecei “Kalev/Cramo” komandai pat spēlējot bez vairākiem ārzemniekiem bija pārsvars no pirmās līdz pēdējai minūtei. Talliniešiem pārsvars visos spēles elementos, zīmīga kļūdu attiecība: 8-24.

Uzvarētājiem Tanels Kurbass guva 21 punktu, Kristjans Kitsings 16, Janari Joesārs 15.

Jēkabpils komandai Jurijs Aleksejevs guva 11 punktus (Verners Kohs nespēlēja). Debitants – 31 gadu vecais franču saspēles vadītājs Aliks Džozefs-Polēns nepilnās 15 minūtēs guva 8 punktus (2p. 2/3, sodi 4/4), izcīnīja 3 bumbas un izdarīja 1 rezultatīvu piespēli.

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs jau rīt – trešdien, 12.decembrī, kad Tallinā plkst. 20.00 tiksies ar „Tallina Kalev/TLU vienību”. Komandas treneris Marko Zarkovičs norāda uz svarīgākajām lietām, ko rītdienas mačā būtu jāievēro: „Rīt mums jau no pirmajām spēles sekundēm jākoncentrējas gan uz aizsardzību, gan uz uzbrukumu, jāspēlē agresīvāk, ātrāk jāpārvietojas pa laukumu, aktīvi jākustina bumba un pārdomāti jāatdod piespēles.”