OlyBet LAT-EST: “VEF Rīga” pārspēj “Valga/Valka”

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā ceturtdien, 15. novembrī, “VEF Rīga” pārspēja “Valga/Valka” (96:78). 17. novembrī valsts svētku noskaņā plkst.17 notiks spēle BK “Ventspils” – “Valmiera Glass VIA” (Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide), kā arī BK “Ogre” – BK “Liepāja”.

“VEF Rīga” (7-1) – “Valka/Valga” (1-8) 96:78 (23:17, 42:26, 67:54)

“VEF Rīga” sastāvā pēc savainojuma atgriezies Mareks Mejeris (13 minūtēs 11 punktu), bet debitēja aizsargi Beidens Džeksens (17 minūtēs 9 punkti un 3 piespēles)un Endrū Endrūss (13 minūtēs no spēles 0/5, 2 piespēles). Komanda pārtraukusi sadarbību ar saspēles vadītājuVinsentu Konsilu.

Abām komandām laba trīspunktnieku precizitāte (13/28 – 12/27), viesiem daudz vairāk kļūdu (10-19), mājiniekiem vairāk soda metienu (13/23 – 6/12).

“VEF Rīga” komandai Andris Misters guva 17 punktus, Kristaps Janičenoks 14. “Valka/Valga” vienībai Kleitons Vilsons guva 22 punktus, Kristaps Miglinieks 15.

Piektdien savā starpā spēlēs Igaunijas komandas “AVIS Utilitas Rapla” (3-6) – “Tartu Ulikool” (5-3).