Logo

OlyBet LBL: BK “Jēkabpils” ar uzvaru Liepājā piesakās uz 6. vietu

OlyBet Latvijas Basketbola līgā trešdien, 28. martā,“Betsafe/Liepāja” savā laukumā zaudēja BK “Jēkabpils” (78:84) un “Latvijas Universitāte” piedzīvoja sagrāvi mačā ar “VEF Rīga” (56:103). Nākamās spēles nedēļas nogalē: piektdien, 30. martā plkst.17 BK “Jūrmala” – “Valmiera ORDO”, sestdien, 31. martā, plkst.17:30 BK “Ogre” – “Betsafe/Liepāja” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport).

“Betsafe/Liepāja” (8-17) – BK “Jēkabpils” (8-18) 78:84 (16:27, 37:45, 60:67)

“Jēkabpils” uzvaru skaita ziņā nostājās līdzās liepājniekiem, tomēr labāka savstarpējo spēļu bilance ir “Betsafe/Liepāja” (2-2 un +8).

Jēkabpilieši labāk aizvadīja pirmo ceturtdaļu, panākot 11 punktu pārsvaru. Mača turpinājumā liepājnieki centās sadeldēt mīnusus, tomēr tuvāk par 73:77 (38. minūtē) netika.

BK “Jēkabpils” pārspēja mājiniekus cīņā par atlēkušajām bumbām (40-30) un mazliet precīzāk uzbruka no tālienes (9/25 – 11/31). Liepājniekiem lielāks loms ar soda metieniem (15/21 – 7/13).

Uzvarētājiem Kristaps Kanbergs guva 16 punktus, Dominiks Domarks 14 (9 piespēles), Domagojs Samačs 13 (7 atl.), Jurijs Aleksejevs 13. Liepājniekiem Mareks Jurevičus guva 24 punktus, Roberts Krastiņš 23, Kārlis Lasmanis 19.

BK “Jēkabpils” komandai vēl palikušas divas spēles: 7. aprīlī ar “Latvijas Universitāti” un 11. aprīlī ar BK “Ventspils”. Liepājniekiem līdz pamatturnīra beigām vēl jāspēlē ar BK “Ogre” (izbraukumā) un “VEF Rīga” (savā laukumā), kā arī divreiz jātiekas ar “Jūrmalu”.

“Latvijas Universitāte” (7-19) – “VEF Rīga” (17-2): 56:103 (10:29, 21:57, 43:69)

Divas dažādas svara kategorijas – intriga izgaisa jau pirmajā ceturtdaļā. Čempioniem izcila trīspunktnieku precizitāte (14/27).

Uzvarētājiem Andris Misters guva 19, Kaspars Bērziņš 14 punktus. Studentiem Renārs Birkāns guva 14 punktus.