OlyBet LBL: BK “Jēkabpils” pirmā uzvara

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā svētdien, 22. oktobrī, “Latvijas Universitāte” ar 59:76 zaudēja BK “Jēkabpils” komandai, kam tā bija pirmā uzvara šosezon. Nākamā spēles trešdien, 25. oktobrī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā centrā: “VEF Rīga” – “Valka/Valga”.

“Latvijas Universitāte” (1-4) – BK “Jēkabpils” 59:76 (8:18, 18:41, 47:54)

Studenti bija īpaši gatavojušies sezonas pirmajai mājas spēlei, tomēr lielā vēlēšanās svētkus krāšņot ar spilgtu sniegumu laukumā, iespējams, laupīja metienu precizitāti – pirmajā puslaikā “Latvijas Universitāte” guva tikai 18 punktus. Savukārt četru zaudējumu motivētā “Jēkabpils” komanda, kas iepriekš vidēji spēlē bija guvusi tikai 52,8 punktus, šoreiz jau pirmajās 20 minūtēs pretinieku grozā sabēra 41. Pēc lielā pārtraukuma studentiem gan izdevās panākt lūzumu un 29. minūtē gandrīz noķert pretiniekus (45:48), tomēr jēkabpilieši izturēja šo triecienu un drīz atjaunoja komfortablu pārsvaru.

Visā spēlē “Jēkabpils” uzvarēja cīņā pie groziem (41-32) un precīzāk meta no visām distancēm (jo īpaši trīspunktniekus (8/25 – 2/11).

Uzvarētājiem Renārs Magone guva 24 punktus un izcīnīja 7 bumbas, Edgars Štelmahers 14, Kristaps Kanbergs un Artūrs Vītiņš pa 12. “Latvijas Universitātei” Jānis Eiduks guva 17 punktus, Rendijs Feikners 13, Linards Jaunzems 12 punktus.