OlyBet LBL: BK “Ogre” devītā uzvara, Liepājas komandai - piektā

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā BK “Jēkabpils” savā laukumā zaudēja BK “Ogre” – 65:73, bet “Valmiera/ORDO” piekāpās “Betsafe/Liepāja” - 75:84. Nākamā spēle trešdien, 20.decembrī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā centrā: "Latvijas Universitāte" - "VEF Rīga".

BK “Jēkabpils” (2-11) – BK “Ogre” (9-2) 65:73 (18:12, 32:38, 46:55)

Jēkabpilieši pirmie iejutās spēlē un līdz 14. minūtei turējās vadībā, taču turpinājumā neliels pārsvars bija vicelīderiem.

Statistika uzrāda mājinieku nospiedošu pārsvaru cīņā pie groziem (46-32), taču tā efektu mazināja daudzās kļūdas (20-12). “Ogrei” pārsvars trīspunktu metienos (6/25 – 10/31) un soda metienos (9/12 – 17/26).

Uzvarētājiem Rinalds Sirsniņš guva 22 punktus un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles, Gints Antrops 11 punktus. Jēkabpiliešiem Jurijam Aleksejevam 15+15 bumbas, Artūram Vītiņam 14+12 bumbas, Dominikam Domarkam 12.

“Valmiera/ORDO” (3-10) – “Betsafe/Liepāja (5-6) 75:84 (17:23, 37:37, 58:58)

Trīs ceturtdaļas risinājās līdzvērtīga cīņa, bet pēdējās 10 minūtēs vairāk spēka bbija liepājniekiem, kuri nostiprinājušies izslēgšanas turnīra dalībnieku sešniekā.

“Betsafe/Liepāja” vienībai izteikts pārsvars groza tuvumā, lai arī Kails Bendžamins savainojuma dēļ nospēlēja tikai nepilnas 2 minūtes. Cīņā par atlēkušajām bumbām uzvarēts ar 44-32, ar atkārtotajiem metieniem gūti 9 punkti (pretiniekiem 2), divpunktu metienos 21/41 – 17/39.

Uzvarētājiem Rihards Bērziņš guva 22 punktus un izcīnīja 6 bumbas, Kārlis Lasmanis 17+6, Toms Leimanis 16. Valmieriešiem Jānis Kaufmanis guva 19 punktus, izcīnīja 7 bumbas un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles, Niks Jansons 15, Viktors Iļjins 11 (11 atl.), Edmunds Elksnis 11.