Pafbet LAT-EST: BK “Ventspils” pievienojas līderu duetam

Piektdien, 15. oktobrī, Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā trešo uzvaru izcīnīja BK “Ventspils”, kas savā laukumā pārspēja BK “Ogre”. Sestdien, 16. oktobrī, plkst.15 spēlēs “VEF Rīga” – “Parnu Sadam”, bet plkst.17 BK “Liepāja” – “VALMIERA GLASS VIA” (abas spēles translēs sportacentrs.com).

BK “Ventspils” (3-0) – BK “Ogre” (1-2) 77:57 (27:20, 45:35, 58:50)

Ventspilnieku daudzveidīgajam un  rezultatīvajam uzbrukumam “Ogre” līdzvērtīgu kvalitāti spēja likt pretī tikai epizodiski. Mājinieki bija vadībā no pirmās minūtes, viesi dažas reizes samazināja rezultātu starpību līdz intrigas līmenim (27:24 – 13. minūtē, 50:46 – 24. minūtē), tomēr tuvāk netika.

Ventspilniekiem pārsvars cīņā pie groziem (atlēkušās bumbas 47-37, punkti no soda laukuma 40-18) un daudz vairāk punktu ar soda metieniem (17/20 – 4/7).

Uzvarētājiem pa 13 punktiem guva Artūrs Ausējs (arī 7 rezultatīvās piespēles), Guntis Sīpoliņš (7 atl.) un Linards Jaunzems, pa 11 – Kristaps Ķilps un Andrejs Šeļakovs (10 atl.).

“Ogrei” pa 11 punktiem guva Rinalds Sirsniņš un Jānis Antrops.

**

Sestdien plkst.15 Rimi Olimpiskajā centrā tiksies divas nezaudējušas komandas: “VEF Rīga” (3-0) – “Parnu Sadam” (1-0).

Plkst.17 Liepājā tiksies divas vienības, kurām nav pamata būt apmierinātām ar startu: BK “Liepāja” (1-2) – “VALMIERA GLASS VIA” (0-3).