Pafbet LAT-EST: BK “Ventspils salauž studentu pretestību; turpmāk spēles bez skatītājiem

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā sestdien, 7. novembrī, “Latvijas Universitāte” zaudēja BK “Ventspils” (69:78). Nākamās spēles Latvijā paredzētas 14. novembrī un varēs notikt bez skatītāju klātbūtnes. Statistikas tiešraides: https://www.estlatbl.com/lv.

“Latvijas Universitāte” (0-7) – BK “Ventspils” (6-1) 69:78 (14:20, 39:43, 56:62)

Arī otrajā tikšanās reizē vicelīderi, šoreiz spēlējot bez savainotā kapteiņa Māra Gulbja, uzvaru pār studentiem nodrošināja tikai pašā spēles galotnē.

“Latvijas Universitāte” pēc enerģiskā sākuma (5:2) nonāca zaudētājos (5:13), tomēr nesalūza arī tad, kad pretinieku pārsvars pārsniedza 10 punktus (27:40 – 17. minūtē). Līdz lielajam pārtraukumam mājinieki būtiski samazināja rezultāta starpību, trešajā ceturtdaļā uz brīdi pat izvirzījās vadībā (53:52 – 28. minūtē) un 35. minūtē vēl mina pretiniekiem uz papēžiem (65:67). Tomēr “Ventspils” līderu pieredze un stabilitāte nodrošināja viesiem sesto uzvaru septiņās spēlēs.

“Latvijas Universitātei” Reinis Avotiņš guva 15 punktus, Anrijs Miška 13, Alberts Putāns 11, Kārlis Žunda 10 (9 atl., 6 piespēles).

BK “Ventspils” komandai Kamerons Randls guva 21 punktu, Edgars Lasenbergs 14, Kriss Kofijs 12.

**

Līdz 6. decembrim Latvijas un Igaunijas komandas spēlēs tikai savas valsts ietvaros.

Igaunijā 7. novembrī “AVIS Utilitas Rapla” (5-3) dažas dienas pēc sensacionālās uzvaras pār “Kalev/Cramo” savā laukumā zaudēja Jura Umbraško trenētajai “Rakvere Tarvas” (2-4) – 76:84. Raplas komandai Roberts Freimanis guva 13 punktus un izcīnīja 7 bumbas, uzvarētājiem Kristaps Gludītis guva 9 punktus.

Vēl sestdien “Kalev/TLU” (2-6) – “Kalev/Cramo” (4-1) 74:92 (uzvarētājiem Jānis Kaufmanis guva 6 punktus), 8. novembrī “Tartu Ulikool” (3-3) – Parnu Sadam” (5-1) 88:80 (Pērnavas komandai Lauris Blaus guva 11, Linards Jaunzems 4 punktus).