Logo

Pafbet LAT-EST: ventspilniekiem vēl viena dramatiska uzvara Liepājā

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta Latvijas grupā otrdien, 2. martā, BK Liepāja” pagarinājumā zaudēja BK “Ventspils” (92:96). Piektdien, 5. martā, plkst.19 spēlēs BK “Ventspils” – “VEF Rīga” (Bets4sport TV). Ārkārtējās situācijas apstākļos noteikto ierobežojumu dēļ spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes. Statistikas tiešraides: https://www.estlatbl.com/lv .

Situācija Latvijas grupas tabulā: “VEF Rīga” 18-2, BK “Ogre” 12-6, BK “Ventspils” 12-6, BK “Liepāja” 8-10, “VALMIERA GLASS VIA” 5-14, “Latvijas Universitāte 2-19.

BK “Liepāja” (8-10) – BK “Ventspils” (12-6) 92:96 (16:21, 46:45, 63:62, 86:86)

Sižeta ziņā spēle atgādināja Kurzemes klubu pirmo tikšanos sezonas sākumā. Mača gaitā vadībā lielākoties bija liepājnieki, 28. minūtē rezultāts bija 63:54, vēl 40 sekundes pirms mača beigām mājinieki bija vadībā ar 85:80, tomēr viesi panāca pagarinājumu un izšķirošajās minūtēs izmantoja pārsvaru cīņā pie groziem (Iļja Gromovs savainojuma dēļ izgāja no ierindas otrā puslaika sākumā, Zigmārs Raimo un Guntis Sīpoliņš pamatlaikā sakrāja piecas piezīmes).

Ventspilniekiem pārsvars cīņā pie groziem (39-46), toties vairāk kļūdu (12-20). Abas komandas slikti meta sodus (pa 16/26), taču izšķirošajos brīžos Kristaps Mediss nekļūdījās.

Uzvarētājiem Kriss Kofijs guva 23 punktus un izcīnīja 16 bumbas, Artūrs Ausējs 18, Māris Gulbis 16, Andrejs Šeļakovs 10.

BK “Liepāja” labā Renārs Birkāns guva 18 punktus un izdarīja 9 rezultatīvas piespēles, Dāvis Geks un Roberts Krastiņš pa 15, Iļja Gromovs 12, Zigmārs Raimo 11, Guntis Sīpoliņš 10 (9 atl.).

**

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas pamatturnīrs notiek abās valstīs atsevišķi. Tiek izskatītas iespējas organizēt kopīgu izslēgšanas turnīru.

Situācija Igaunijas grupā: “Parnu Sadam” 17-5, “Kalev/Cramo” 12-2, “AVIS Utilitas Rapla” 12-9, “Rakvere Tarvas” 10-10, “TalTech” 8-10, “Tartu Ulikool” 7-15, “Kalev/TLU” 3-18.