Pafbet LBL pusfināli: “Ogre” uzvar Ventspilī

Otrdien, 26. aprīlī, Pafbet Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē BK “Ogree” izbraukumā pagarinājumā pārspēja BK “Ventspils” komandu (90:83). Sērijās cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, spēles var redzēt TV4 un sportacentrs.com.

BK “Ventspils” – BK “Ogre” 83:90 (24:22, 37:40, 65:58, 79:79). Sērijā 0:1

Otrā spēle piektdien, 29. aprīlī, plkst.19 Ogrē, trešā – pirmdien, 2. maijā, plkst.19 Ventspilī. Nepieciešamības gadījumā ceturtā spēle 4. maijā plkst.15 Ogrē, piektā – 6. maijā plkst.19 Ventspilī.

“Ogrei” lielākais pārsvars bija trešās ceturtdaļas sākumā (37:45, mājinieki vistuvāk uzvarai bija 31. minūtē (69:58). Vēl 200 sekundes pirms pamatlaika beigām “Ventspilij” bija šķietami drošs pārsvars (74:66), bet pusminūti pirms beigām vadībā jau bija viesi (79:76). Artūrs Ausējs ar trim precīziem soda metieniem četras sekundes pirms beigām panāca izlīdzinājumu, tomēr pagarinājumā precīzāka bija “Ogre”.

Uzvarētājiem pārsvars uzbrukumos no soda laukuma (punkti 26-36) un divpunktnieku precizitātē (16/46 – 20/38).

BK “Ventspils” komandai Artūrs Ausējs guva 21 punktus, Lerijs Tomass 16, Linards Jaunzems 11.

BK “Ogre” vienībai Jānis Antrops guva 15 punktus, Mats Juciks 14, Rihards Zēbergs 11, Prentiss Niksons 11, Kristaps Dārgais 8 (17 atl.).

**

Otrajā pārī pirmdien cīņā sākās ar “VEF Rīga” uzvaru pār “Latvijas Universitāti” (100:62). Otrā spēle ceturtdien, 28. aprīlī, plkst.20, trešā – svētdien, 1. maijā, plkst.17. Nepieciešamības gadījumā ceturtā spēle 3. maijā, piektā – 5. maijā (visas spēles notiks Rimi Olimpiskajā centrā).