Pafbet LBL pusfināli: “Ventspils“ revanšējas, piektā spēle piektdien plkst.19

Trešdien, 4. maijā, Pafbet Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas ceturtajā spēlē BK “Ventspils” izbraukumā vēlreiz pieveica BK “Ogre” vienību (89:64). Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts 2:2, izšķirošā piektā spēle piektdien, 6. maijā, plkst.19 Ventspilī (TV4 un sportacentrs.com tiešraide).

BK “Ogre” – BK “Ventspils” 64:89 (17:23, 30:46, 48:67). Sērijā 2:2

Pirmajā spēlē 90:83 (pagarinājumā), otrajā – 78:85, trešajā 76:61.

44 stundās, kas ceturto spēli šķīra no trešās, abu komandu gatavība cīņai bija krasi mainījusies. “Ventspils” jau pirmās ceturtdaļas beigās atrada gan ritmu, gan precizitāti uzbrukumā, ko mājiniekiem neizdevās izdarīt. 7. minūtē mājinieki gan panāca 15:10, bet turpinājumā viesi punktus krāja krietni aktīvāk. Lielāko pārsvaru izdevās sasniegt 18. minūtē (27:44).

Otrā puslaika sākumā ventspilnieki vēl palielināja pārsvaru un turpinājumā neļāva “Ogrei” atjaunot intrigu.

Visā spēlē uzvarētājiem milzīgs pārsvars metienos no tālās distances (5/20 – 16/32).

“Ventspilij” Kristaps Ķilps guva 17 punktus, Lerijs Tomass 14, Artūrs Ausējs 13, Kristaps Mediss 13,  Guntis Sīpoliņš 10.

“Ogrei” Prentiss Niksons guva 15 punktus, Mats Juciks 10.

**

Finālā jau iekļuvusi “VEF Rīga” komanda, kas ar 3:0 pārspēja “Latvijas Universitāti”. Finālsērijas pirmā spēle paredzēta svētdien, 8. maijā, plkst.19:30. Bronzas sērija startēs pirmdien, 9. maijā.