Pafbet LBL pusfināls: BK “Ogre” sāk ar uzvaru Ventspilī

Pirmdien, 26. aprīlī, Pafbet Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē BK “Ogre” izbraukumā pārspēja BK “Ventspils” komandu (93:83), sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Otrā spēle šajā sērijā notiks ceturtdien, 29. aprīlī, Ogrē (sākums plkst.19), bet trešdien, 28. aprīlī, plkst.20 Liepājā sāksies otrā spēle sērijā BK “Liepāja” – “VEF Rīga” (0:1). Ierobežojumu dēļ spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes, pusfināla sēriju pirmos mačus varēs redzēt YouTube.

BK “Ventspils” – BK “Ogre” 83:93 (11:29, 29:53, 54:77). Sērijā 0:1

Labs spēļu ritms bijis krietni vērtīgāks par divarpus nedēļu ilgu pauzi – “Ogre” dominēja laukumā līdz trešās ceturtdaļas nogalei, lielāko pārsvaru sasniedzot 22. minūtē (29:63). Viesiem izteikts pārsvars tālmetienu precizitātē: pirmajā puslaikā 3/12 – 10/12(!), visā spēlē 7/26 – 16/25. Trešās ceturtdaļas beigās “Ogres” jaudu uzbrukumā samazināja Rinalda Sirsniņa savainojums. “Ventspils” ar enerģisku izrāvienu ceturtās ceturtdaļas sākumā  samazināja rezultāta starpību, tomēr tuvāk par 68:79 (34.) “Ogre” mājiniekus pielaida tikai pašās pēdējās sekundēs.

Visā spēlē divpunktnieki 22/36 – 17/28, sodi 18/27 – 11/15, atlēkušās bumbas 38-27.

“Ogrei” Rinalds Sirsniņš guva 19 punktus (3p. 5/5), Rihards Kuksiks 17 (5/9), Lauris Mizis 10.

“Ventspilij” Kriss Kofijs guva 18 punktus un izcīnīja 8 bumbas, Andrejs Šeļakovs 14+9, Artūrs Ausējs 12.

Šajā sērijā nākamās spēles 29. aprīlī un 2. maijā, kā arī, nepieciešamības gadījumā, 4. un 6. maijā.

“VEF Rīga” ar Liepājas komandu spēlēs 28. aprīlī un 1. maijā, kā arī, nepieciešamības gadījumā, 3. un 5. maijā.

Spēles par 3. vietu paredzētas 9., 12., 15., 18. un 20. maijā.

Finālsērijas spēles paredzētas: 8., 11., 14., 17., 19.., 21. un 23. maijā.