LBL2: finālsērijā uzvar BK “Jelgava”/BJSS

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē BK “Jelgava”/BJSS (galvenais treneris Varis Krūmiņš) izbraukumā Valmierā ar 80:62 pārspēja “Valmiera Glass”/Vidzemes Augstskola, sērijā līdz 3 uzvarām uzvarot ar 3-1. Trešo vietu izcīnīja BK “Ķekava”.

Izšķirošajā mačā jelgavnieki iniciatīvu savās rokās turēja no pirmās minūtes, tiesa, līdz pat pirmā puslaika beigām pārsvars nepārsniedza dažus punktus. Tikai otrajā puslaikā viesi aizmuka tālāk par 10 punktiem, likvidējot mājinieku centienus atspēlēties.

Izšķirošo pārsvaru jelgavniekiem nodrošināja labāka trīspunktnieku precizitāte – valmieriešiem 8/35, Jelgavas komandai 13/33.

Uzvarētājiem LBL2 izslēgšanas turnīra vērtīgākais spēlētājs Edgars Krūmiņš guva 22 punktus un izcīnīja 7 bumbas. Vēl Andris Justovičs guva 21 punktu, Gatis Justovičs 15 (7 atl..). Valmieras komandai Oto Grīnbergs guva 14 punktus.