Ogres Basketbola skola aicina darbā direktora vietnieku mācību jomā

Ogres Basketbola skola  aicina darbā direktora vietnieku mācību jomā

Galvenie pienākumi:

* Izglītības iestādes attīstības un efektivitātes nodrošināšana;

* Plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

* Analizēt un vērtēt izglītības procesu un tā rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus un informēt par to pedagogus, izglītojamos un viņu vecākus;

* Vadīt metodisko darbu, konsultēt pedagogus, nodrošināt viņiem metodisko palīdzību;

* Sniegt atbalstu pedagogiem profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas procesā;

* Koordinēt izglītības iestādes atbalsta personāla darbu izglītojamā mācīšanās, psiholoģisko, veselības un adaptācijas problēmu risināšanā, nodrošināt izglītojamajiem sociāli tiesisko un sociāli pedagoģisko palīdzību;

* Plānot darbu atbilstoši izglītojamo vajadzībām un motivēt izglītojamos darbam.

* Nodrošināt izglītības iestādes izglītības programmu īstenošanu;

Prasības:

* Izglītības atbilstība un profesionālā pilnveide atbilstoši Ministru kabineta 2014.gada 28.oktobra noteikumu Nr.662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;

* Izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana;

* Mācību un audzināšanas darba satura un metodikas pārzināšana;

* Augsta atbildības sajūta un labas komunikācijas prasmes;

* Spēja plānot un organizēt savu darbu;

* Valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (augstākās kategorijas līmenī);

* Prasme strādāt ar datoru (lietotāja līmenī MS Office, WEB);

* Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

* 1.0 slodzi Ogres Basketbola skolā;

* Darba algu 1170.00 eur mēnesī;

* Sociālās garantijas;

* Veselības apdrošināšanu /pēc pārbaudes laika/;

* Pozitīvu un draudzīgu kolektīvu;

CV un pieteikumu vēstuli sūtīt uz e-pastu: [email protected]  līdz 20.01.2022. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai kārtai. Pateicamies visiem par dalību konkursā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!