Logo

BBL: “Jūrmala” sāk ar uzvaru, “Ogrei” neveiksme Tartu

Baltijas Basketbola līgas 14. čempionāta pirmajā spēļu dienā “Jūrmala” pārspēja “Betsafe/Liepāja” – 82:64 (20:10, 40:30, 62:50), bet BK “Ogre” izbraukumā zaudēja “Tartu Universitātes” komandai – 64:70 (14:19, 28:38, 44:50). Ceturtdien “Valmiera/ORDO” Tallinā tiksies ar TTU komandu.

A grupas pirmajā mačā “Jūrmala” gandrīz visu spēles laiku diktēja noteikumus liepājniekiem, tomēr divciparu skaitlī mērāmu pārsvaru izdevās nostabilizēt tikai pēdējā ceturtdaļā. Uzvarētājiem Deniss Krestiņis guva 14 punktus un izcīnīja 8 bumbas, Haralds Kārlis 14 punktus, Ervīns Jonāts 13 punktus un izcīnīja 8 bumbas. Liepājniekiem Romans Gruščenko guva 22 punktus, Roberts Krastiņš 14 punktus.

A grupa: “Jūrmala” 1-0, “BC Šiauliai” 1-0, “Port of Paernu” 1-0, “AVIS Utilitas Rapla” 0-1, “Cmoki Minsk” 0-1, “Betsafe/Liepāja” 0-1, Prieņu “Vytautas” 0-0

Latvijas līgas līdervienība BK “Ogre” Tartu ne reizi neizvirzījās vadībā. Ceturtās ceturtdaļas sākumā izdevās pretiniekiem pietuvoties līdz 4 punktu attālumam (48:52), tomēr Tartu vienība neļāva vēl vairāk saasināt intrigu. Ogrēniešiem zaudējums cīņā pie groziem (36-48) un tikai viduvēja trīspunktnieku precizitāte (9/31 pret 4/13). Vairāk par 10 punktiem guva tikai Jānis Antrops (15). Mājiniekiem Stīvenam Kūkam 28 punkti un 11 atlēkušās.

B grupa: “University of Tartu” 1-0, BK “Ogre” 0-1, “Valmiera/ORDO”, Pasvāles “Pieno žvaigždes”, TTU, “Kalev/TLU”, Atiravas “Barsy”.