Čempionu līga: BK “Ventspils” sāpīga neveiksme Klaipēdā

Basketbola Čempionu līgas (BCL) B grupas turnīra otrajā kārtā BK “Ventspils” vienība trešdien, 18. oktobrī, Klaipēdā zaudēja “Neptūnas” komandai – 80:87 (22:24, 48:48, 64:70). Nākamā spēle otrdien, 24. oktobrī, plkst.19 Ventspilī ar Francijas čempionvienību “Elan Chalon”

Spēles lielāko daļu ventspilnieki pavadīja iedzinējos, tomēr mājinieku pārsvars tikai vienu reizi sasniedza 10 punktus (32:22 – 23. minūtē). Vēl 57 sekundes pirms beigām bija iespēja pretiniekus panākt (80:82), tomēr izšķirošajos brīžos viesi divreiz kļūdījās, izmetot autu...

BK “Ventspils” sastāvā veiksmīgākie bija leģionāri: Emanuels Ubilla guva 17 punktus un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles, Bleikam Hemiltonam 15 un 6 atlēkušās, Maiklam Brusevicam 14, Aigaram Šķēlem 12 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles.

Ventspilnieki pārliecinoši uzvarēja cīņā pie groziem (35-27) un precīzi apšaudīja grozu no tālienes (pirmajā puslaikā 8/12, spēlē 9/17), taču visu efektu pamatīgi sabojāja milzīgais kļūdu skaits (24-13). Pēc tām “Neptūnas” iekrāja 28 punktus, tai skaitā gūstot labu ražu ātrajos uzbrukumos (17-5)

2. kārtā: “Iberostar Tenerife” - “MHP Riesen Ludwigsburg” 82:72, “Elan Chalon” – “Capo d’Orlando” 67:55, PAOK – “Gaziantep” 82:85

Situācija B grupā pēc 2. kārtas: “Neptūnas” 2-0, “Gaziantep” 2-0, “MHP Riesen Ludwigsburg” 1-1, BK “Ventspils” 1-1, “Iberostar Tenerife” 1-1, “Elan Chalon” 1-1, “Capo d’Orlando” 0-2, Saloniku PAOK 0-2.

Pēc divu apļu turnīra katras grupas četras labākās komandas iekļūs BCL izslēgšanas turnīrā, bet 5. un 6. vietas ieguvēji varēs piedalīties FIBA Eiropas kausa izcīņas izslēgšanas turnīrā.