Logo

FIBA Eirolīga: “TTT Rīga” sāpīga neveiksme pret “USK Praha”

Trešdien, 24. novembrī, FIBA Eirolīgas sestās kārtas spēlē “TTT Rīga” savā laukumā zaudēja Čehijas čempionvienībai “USK Praha” – 52:103 (12:30, 17:51, 36:78), piedzīvojot ceturto neveiksmi turnīrā. Nākamo spēli rīdzinieces aizvadīs 1. decembrī  izbraukumā Ungārijā ar “KSC Szekszard”, bet Rīgā 15. decembrī uzņems Spānijas komandu “Perfumerias Avenida”.

Jau pašā sākumā “TTT Rīga” nekādi nevarēja atrast spēles pavedienu uzbrukumā (pirmajā puslaikā 10 kļūdas un tālmetieni 1/15), bet aizsardzībā nespēja apturēt individuāli meistarīgās dažādu valstu zvaigznes. Prāgas komanda strauji audzēja lielu pārsvaru, jau pirmajā puslaikā izgaismot jebkādas šaubas par uzvarētājām. Viešņas bija pārākas visās četrās ceturtdaļās,

Viesu komandai pārsvars visos spēles elementos. Īpaši sāpīga atpalicība cīņā pie groziem (26 – 47) un divpunktnieku efektivitātē (13/38 – 31/50).

“TTT Rīga” vienībai Ieva Pulvere guva 16 punktus, Džasmīne Tomasa 12.

Prāgas komandai spāniete Marija Konde guva 25 punktus, amerikānietes Briona Džonsa 22, Alisija Tomasa 20.

Vēl 6. kārtā 24. novembrī: Maskavas MBA – Jekaterinburgas UGMK 63:84, “Perfumerias Avenida” – “KSC Szekszard” 96:54, “Reyer Venezia” – BLMA 79:59.

Situācija tabulā: Jekaterinburgas UGMK 6-0, “Perfumerias Avenida” 5-1, “ZVVZ USK Praha” 4-2, “BLMA Lattes Monpellier” 3-3, “TTT Rīga” 2-4, MBA 2-4, “Umana Reyer” 2-4, “KSC Szekszard” 0-6.

Pamatturnīrā A grupas astoņas komandas sacenšas divu apļu turnīrā. Četras labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram, 5. un 6. vietas ieguvējas turpinās cīņu par FIBA kausu.