FIBA kauss: BK “Ventspils” izstājas ar uzvaru Dānijā

BK “Ventspils” trešdien, 14. martā, plkst.19:30 FIBA kausa izcīņas astotdaļfināla atbildes spēlē izbraukumā pārspēja Dānijas čempionvienību “Bakken Bears” – 81:75 (26:19, 39:34, 62:54). Divu spēļu summā zaudējums ar 154:168 (pirmajā mačā savā laukumā ventspilnieki zaudēja ar 73:93) un starptautisko cīņu sezona ventspilniekiem beigusies.

Ventspilnieki otro spēli sāka agresīvi un precīzi, pirmajā ceturtdaļā sasniedzot 10 punktu pārsvaru (26:16). Tādus pašus plusus izdevās panākt arī trešās ceturtdaļas beigās (57:47 – 28. minūtē), tomēr nopietni saasināt intrigu cīņā par uzvaru divu spēļu summā Latvijas vicečempioniem neizdevās. Ceturtās ceturtdaļas sākumā mājinieki uz brīdi pat pārņēma vadību, likvidējot pēdējās šaubas par to, kura komanda spēlēs ceturtdaļfinālā.

Ventspilnieki šoreiz panāca pārsvaru cīņā pie groziem (41-38), tomēr atkal nepieļaujami bieži kļūdījās (20-14).

Rihards Lomažs un Emanuils Ubilla guva pa 15 punktiem, Juliuss Juciks 12, Aigars Šķēle un Maikls Brusevics pa 10.

BK “Ventspils” šosezon Čempionu līgā finišēja ar bilanci 6-8 un 5. vietu grupā, bet FIBA kausa izcīņā izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu.