FIBA kauss: BK “Ventspils” nodrošina tiesības spēlēt 2. posmā

FIBA kauss:  BK “Ventspils” nodrošina tiesības spēlēt 2. posmā

Trešdien, 13. novembrī, FIBA kausa izcīņas otrā apļa pirmajā spēlē BK “Ventspils” izbraukumā Vācijā pārspēja “medi Bayreuth” – 84:80 (25:13, 47:42, 61:63), nodrošinot vismaz otro vietu C grupā un tiesības spēlēt TOP16 turnīrā. Nākamā spēle trešdien, 20. novembrī Ventspilī ar Kipras komandu Nikosijas “Apoel”.

Ventspilnieki krietni labāk sāka (15:5) un nelielu pārsvaru saglabāja gandrīz visā spēles garumā, mājiniekus priekšā izlaižot tikai uz dažām minūtēm otrā puslaika vidū.

Uzvara cīņā pie groziem (40-30), krietni mazāk personisko piezīmju (13-22) un lielāks loms no soda metienu līnijas (18/22 – 7/10).

Seši ventspilnieki guva vairāk par 10 punktiem: Raiens Luters 15+6 atl., Timotijs Šorts 15, Jānis Bērziņš 13+6 atl., Jānis Kaufmanis 13+5 piesp., Ronalds Zaķis 11+8 atl., Kristaps Ķilps 11.

Ventspilnieki ieguvuši tiesības spēlēt 2. kārtas turnīrā un jau nmākamajā mačā var nodrošināt pirmo vietu grupā.

Vēl 4. kārtā 12. novembrī: Nikosijas “Apoel” – Prištinas “Sigal” 80:107.

Situācija C grupā pēc 4 kārtām: BK “Ventspils” 4-0, “medi Bayreuth” 2-2, Prištinas “Sigal” 2-2, Nikosijas “Apoel” 0-4.

Divas labākās komandas kvalificēsies otrās kārtas turnīram (Top16).