FIBA kauss: BK “Ventspils” otro posmu sāk pārliecinoši

FIBA kausa izcīņas otrā posma turnīra pirmajā spēlē BK “Ventspils” vienība izbraukumā Ungārijā pārliecinoši pieveica “Egis Kormend” – 96:76 (20:29, 41:44, 66:61). Nākamās trīs spēles ventspilnieki aizvadīs savā laukumā. Pirmo – 18. decembrī ar Zvolles komandu no Nīderlandes.

Ventspilnieki neveiksmīgi aizvadīja pirmās ceturtdaļas otro pusi, 10. minūtē nonākot zaudētājos ar 18:29. Toties turpinājumā viesi vispirms izlīdzināja spēles gaitu un samazināja punktu starpību, bet otrajā puslaikā pārņēma vadību un ceturtajā ceturtdaļā nodrošināja iespaidīgu pārsvaru.

BK “Ventspils” uzvarēja cīņā pie groziem (37-28) un krietni efektīvāk uzbruka no tālienes (13/31 – 6/15).

Uzvarētājiem Jānis Kaufmanis guva 25 punktus (3p. 5/8), Raienam Luteram 14+9 atl., Timotijam Šortam 13+7 piesp., Jānim Bērziņam 13.

Mājiniekiem Džordons Varnado guva 29 punktus, Džastins Edvardss 17.

Vēl pirmajā kārtā 11. decembrī Nīderlandes komanda Zvolles “Landstede Hammers” ar 68:77 zaudēja Ainara Bagatska trenēto “BC Kyiv”.

Grupas divas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram.