“TTT Rīga” svētdien Austrumeiropas līgas finālā pret "Good Angels"

“TTT Rīga” svētdien Austrumeiropas līgas finālā pret

Piektdien, 31. martā, Košicē sākās Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas otrā čempionāta finālturnīrs. Pirmās sezonas uzvarētājas “TTT Rīga” ceturtdaļfinālā sagrāva Baltkrievijas čempiones Minskas “Horizont” - 84:42 (18:8, 37:20, 64:32). Gunta Baško-Melnbārde guva 18 punktus un izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, Digna Strautmane guva 13 punktus, Giedre Paugaita 11+7 atl.

Citos ceturtdaļfināla pāros Pszczolka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin” (Polija) – Maskavas “Dinamo” (Krievija) 69:73, Košices “Good Angels” (Slovākija) – Viļņas “Kibirkštis” (Lietuva) 79:65.

Pusfināla cīņa ar Polijas komandu "Basket 90 Gdyna", kas ceturtdaļfinālā ar 91:38 sagrāva "Istanbul University" ( Turcijas komanda Košicē ieradusies ar otro sastāvu, jo pamatspēki - arī Latvijas valstsvienības uzbrucēja Aija Putniņa - aizņemti Turcijas čempionāta spēlē). Rīdzinieces slikti aizvadīja otro ceturtdaļu (11:22), lielajā pārtraukumā ejot pie rezultāta 28:38. Trešajā ceturtdaļā izdevās zaudēto atgūt (51:51), bet pēdējās desmit minūtēs izcīnīt uzvaru - 75:68, Giedrei Paugaite un Aišai Sazerlendai pa 18+8 atl., Ievai Krastiņai 17, Sidnijai Kārterei 12, Guntai Baško-Melnbārdei 5+11 atl., + 7 piespēles.

Svētdien plkst.16 finālā jāspēlē ar mājiniecēm Košices "Good Angels", kas pusfinālā ar 79:58 pieveica Maskavas "Dynamo".