"VEF Rīga" trešā uzvara VTB Vienotajā līgā

Jau pirmās ceturtdaļas vidū "VEF Rīga" pārsvars pirmo reizi sasniedza divciparu skaitli – 20:10, taču otrajā ceturtdaļā “Avtodor” samazināja starpību līdz minimumam – 42:41.

Izšķirošo izrāvienu mājinieku izdarīja trešajā ceturtdaļā, aizsardzībā noslēdzot pieejas savam soda laukumam, bet uzbrukumā gūstot punktus gan ar tālmetieniem (visā spēlē 8/19), gan izvirzot labās pozīcijās Martiņu Meieru (25 punkti - personiskais rekords VTB Vienotās līgas spēlē). Uzvara faktiski bija nodrošināta jau pēc 30 minūtēm - 72:52. Pretinieki rezultšta starpību mazliet samazināja tikai pēdējās minūtēs.

VEF Rīga: Meiers 25 (10 atl.), Blūms 19 (3p. 5/11), Šķēle 17 (7 piespēles), Labucks 10, Gadijs 6 (8 piespēles), Ričardss 4, Helmanis 3, Bezbradica 2, Gromovs 1, Hāzners, Jansons.